- Eylül 10, 2023
- No Comment
- 333
Ulubey Belediyespor’da Teknik Direktör Açıklandı
Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Ulubey Belediyespor’da, yeni sezonda takımı Onur Işık’ın çalıştıracağı açıklandı. 2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçında…
![Ulubey Belediyespor’da Teknik Direktör Açıklandı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Onur-Isik.png)
Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Ulubey Belediyespor’da, yeni sezonda takımı Onur Işık’ın çalıştıracağı açıklandı.
2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçında Ordu 1.Amatör Lig şampiyonu Perşembespor’a kaybedince Ordu 1.Amatör Lige geri dönen Ulubey Belediyespor, yeniden toparlanıyor. Ligin bitimiyle birlikte Soner Poyraz’ın başkan olmayacağını açıklamasıyla ufak bir kriz yaşayan ve akabinde kayyıma kalan Ulubey Belediyespor’da, genç iş insanı Osman Öz başkanlık görevini üstlenmişti.
Üç sene aranın ardından Ordu 1.Amatör Ligde mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor’da teknik direktörde belli oldu. Yeşil-Beyazlı ekipte takımın başına Bölgesel Amatör Lig’de takımda antrenör olarak görev alan Onur Işık’ın getirildiği açıklandı.
Onur Işık yeni sezon öncesinde takım kadro yapılanması konusunda yeni başkan Osman Öz ile görüşerek şampiyonluğa oynayacak bir takım kurmanın hedefinde olacağı öğrenildi.
SAMET KARADAĞ