Mart 20, 2023

Ulubey Halı Saha Turnuvası’nda Çeyrek Final Geride Kaldı !

2021 yazında 9.düzenlenen Ulubey Halı Saha Turvuvası’nda oynanan maçların ardından son 8’e kalan takımların oynadığı çekişmeli maçların ardından yarı finalistler belli oldu.

Bir yıllık hasretin ardından yeniden başlayan Ulubey Halı Saha Turnuvası’nda heyecan üst noktada. 2019 yılında düzenlenen turnuvada 24 takım yer alırken, Covid-19 tedbirlerinin bir an olsun aksatılmadığı 2021 yılında ise turnuva 20 takımla başladı.

Ulubey Halı Saha Turnuvası’nda A Grubu’nda Belenyurtspor, Höşgelli, Refahiyespor, Ulubey City, Şıhlarspor; B Grubu’nda Şıhlar Gençlik, Çukur Çongara, Kumruluspor, Refahiye Gençlik, Gaçospor, C Grubu’da Cevizlikspor, Elmacukuru, Güvenyurtspor, Aydınlarspor, Ohtamışspor; D Grubu’nda ise Y.Kızılen, Çatallıspor, Uzun Mahmut, Şıhlar Değ., ve Çağlayan yer aldı.

Grup maçlarının ardından ise önce son 16 maçları oynandı. Rakiplerini geçen Belenyurtspor, Cevizlikspor, Çukur Çongara, Elmacukuru, Refahiyespor, Şıhlar Gençlik, Uzun Mahmut ve Y.Kızılen Çeyrek Finale yükseldi. Çeyrek Final müsabakarı ve alınan sonuçların ardından Yarı Finale yükselen takımlar belli oldu.

Belenyurtspor 4-2 Şıhlar Gençlik
Çukur Congara 2-1 Refahiyespor
Uzun Mahmut 2-0 Cevizlikspor
Y.Kızılen 3-1 Elmacukuru

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!