Ulubey İlçe Sahası’nda Kapalı Tribün Geliyor !

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ulubey Belediyespor’un iç saha maçlarını oynadığı Ulubey İlçe Sahası’na yeni bir kapalı tribün yapılması konusunda çalışmalar başladı.

2019-2020 sezonunda mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’de çıkan ancak Covid-19 pandemi sürecinden dolayı bir sezon ertelemeli olarak kulüp tarihinde ilk kez BAL’da oynama sevinci yaşayan Ulubey Belediyespor’da, yeni sezonda ise tribün heyecanı yaşanıyor.

Geçtiğimiz sezonu Play-Out finaliyle kapatan ve Kabadüz Belediyespor’u yenerek Bölgesel Amatör Lig’de kalmayı başaran Ulubey Belediyespor’da, yeni sezon hazırlıkları başladı. Ordu DSİ Tesisleri’nde kampa giren ve antrenmanlarını Perşembe İlçe Sahası’nda gerçekleştiren Ulubey Belediyespor’un bir gözü de Ulubey İlçe Sahası’nda.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Ordu ziyareti esnasında söz verdiği projelerden birisi olan Ulubey İlçe Sahası tribün çalışmaları başladı. Hem seyirci sayısının artacağı Ulubey İlçe Sahası’nda hem de kapalı tribünde maç keyfi yaşanacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!