Mayıs 28, 2023

Ulubey Ohtamış Basketbol’dan İki Önemli Transfer !

Bölgesel Basketbol Erkekler Ligi’nde mücadele etmesi beklenen Ulubey Ohtamış Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı, iki transfer daha yaptı.

Ordu’da yeni bir kuruluş olan ve Ulubey Ohtamış Spor Kulübü çatısı altında ilk olarak Erkek Basketbol branşında iyi işler yapma hedefini koyan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı, yeni sezon öncesinde hazırlıklarını sürdürüyor.

Başantrenör Reşit Arif Gürsoy gözetiminde çalışmalarını sürdüren ve zaman zaman hazırlık maçları yapan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı, yeni sezonda kadrolarında Alperen Tarhan, Berker Felek, Egecan Akkuş ve Onur Berkay Tepe’nin yer alacağını duyurmuştu. Ordu ekibi, transferde hız kesmedi ve Kaan Konak ile Ali Şimşek’i kadrosuna kattı.

Trabzonspor Basketbol takımı altyapısında yetişen ve TBF Basketbol Süper Liginde Trabzonspor forması giyen Kaan Kanak, kariyerinde TBF 1. ve 2. Liginde önemli takımlarda oynadı. 1998 doğumlu olan Konak, skorer guard ve kısa forvet olarak görev alıyor.

Kariyerine İnegöl Belediyespor’da başlayan ve burada yetişen Ali Şimşek ise devamında TBF 2. Ligin’de Zirve Üniversitesi, İnegöl Belediyespor Kulübü, Yeşilyurt Spor Kulübü ve Beylikdüzü İhtisas Spor Kulübünde forma giydi. Ali Şimşek’in yeni adresi ise Ulubey Ohtamış Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı oldu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!