Mart 27, 2023

Ulubey Ohtamış Spor Kulübü Başkanı’nı Bekliyor !

Ordu’da son kurulan spor kulüplerinden birisi olan ve Genel Kurul’a giden Ulubey Ohtamış Spor Kulübü’nde, Abdülaziz Özen adaylığını koyduğunu belirtirken takımla birlikte şimdiden zaman geçirmeye başladı.

Kurucu Başkan Ömer İmamoğlu’nun takımın ilk kongresi öncesinde daha önceden de belirttiği gibi aday olmayacağını açıklamasının ardından Ulubey Ohtamış Spor Kulübü’nde gözler başkan adaylarına çevrildi. Özellikle Basketbol Şubesi konusunda önemli işler yaparak, Erkekler Basketbol Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etmesi beklenen Ordu temsilcisinde başkan adayı ise belirlendi.

4 Aralık’ta yapılacak olan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü’nün ilk Genel Kurulu öncesinde kulüp başkanlına adaylığını ise Abdülaziz Özen koydu. Abdülaziz Özen, Ulubey Ohtamış Erkek Basketbol Takımı’nın antrenmanlarını yakından takip ederken belirli aralıklarla istişare toplantıları gerçekleştiriyor.

Ulubey Ohtamış Spor Kulübü’nde kongre gününe kadar herhangi bir adayın çıkması beklenmezken, kulübün yeni başkanının Abdülaziz Özen olması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!