Ulubey Ohtamış Spor’dan Giresun’da Müthiş Geri Dönüş ! 63-68

Erkekler Bölgesel Lig’de mücadele eden Ulubey Ohtamış Spor, Giresun deplasmanında üç periyodu da geride götürdüğü maçı muhteşem bir geri dönüşle birlikte kazanmayı başardı. 63-68

Kulüp tarihinde ilk turnuvasını Ordu Mahalli Ligi’nde oynayan ve oynadığı 6 maçın tamamını kazanarak Erkekler Bölgesel Lig’e yükselen Ulubey Ohtamış Spor, yeni ligindeki yükselişini sürdürüyor. İlk üç maçını kazanan Ordu ekibi, sezonu galibiyetle açtığı Camili Örnekspor karşısında deplasmanda parkeye çıktı.

Giresun 19 Eylül Kapalı Spor Salonu’nda oynanan maçta saha ve seyirci avantajını kullanarak maça iyi başlayan Giresun ekibi Camili Örnekspor, ilk çeyreği 18-17 önde kapatarak soyunma odasına ise 41-32 önde girdi. Ordu ekibinin geri dönüşüne üçüncü çeyrekte de izin vermeyen Camili Örnekspor, 53-44 avantajla girdiği son çeyrekte ise istediklerini yapamadı ve 10-24 çeyrek skoru sonrasında maçı 63-68 kaybetti.

Ulubey Ohtamış Spor, Erkekler Bölgesel Lig G Grubu’nda oynadığı dört maçın tamamını kazanarak son iki hafta öncesinde liderliğini pekiştirdi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!