• Mart 14, 2024
  • No Comment
  • 136

Ulubey Ohtamış U18, Türkiye Yarı Finalleri Maçlarını Afyon’da Oynayacak

Ordu’da U18 Basketbol maçlarını kazanarak Bölge Şampiyonası için Sivas’a giden Ulubey Ohtamış U18 Erkek Basketbol Takımı bu turnuvada oynadığı üç…

 Ulubey Ohtamış U18, Türkiye Yarı Finalleri Maçlarını Afyon’da Oynayacak

Ordu’da U18 Basketbol maçlarını kazanarak Bölge Şampiyonası için Sivas’a giden Ulubey Ohtamış U18 Erkek Basketbol Takımı bu turnuvada oynadığı üç maçı kazanarak Yarı Final bileti alırken, U18 Erkek Basketbol Takımı 15-19 Nisan’da Afyon’da parkeye çıkacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun Yurt İçi Faaliyetleri programı kapsamında düzenlediği U18 (Kız-Erkek) Bölge Şampiyonaları’da Ordu’yu temsil edecek olan Ulubey Ohtamış Basketbol, U18 Bölge maçlarında Sivas’ta Çaykur Rizespor, Özel Cumhuriyet Lisesi ve Tokat Karşıyaka ile oynadı. Mart ayının ilk günlerinde oynanan müsabakalarda rakiplerini geçen Ulubey Ohtamış Spor Kulübü U18 Erkek Basketbol Takımı, Ordu dışında Bölge Şampiyonu olarak yarı final biletini aldı.

5 ile 7 Mart tarihleri arasında Sivas’ta parkeye çıkan Ulubey Ohtamış U18 Erkek Basketbol Takımı, Özel Sivas Cumhuriyet Üniversitesini 79-70, Çaykur Rizespor’u 76-64 ve üçüncü maçında Tokat Karşıyaka karşısında istediği sonucu alan Ulubey Ohtamış U18 Erkek Basketbol Takımı bölge şampiyonu olarak Yarı Final biletini kaptı. Ulubey Ohtamış U18 Erkek Basketbol Takımı’nın U18 Türkiye Yarı Finali’ndeki rakipleri önümüzdeki haftalarda belli olacak.

Ulubey Ohtamış U18 Erkek Basketbol Takımı, U18 Türkiye Yarı Final maçlarını 15-19 Nisan tarihleri arasında Afyon’da oynayacak.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir