2022-2023 sezonunda tekrar parkelere döneceğini açıklayan ve başantrenör Reşit Arif Gürsoy ile yeniden anlaşan Ulubey Ohtamış Spor Erkek Basketbol Kulübü, Gürsoy’un benchteki ekibini belirledi.

Geçtiğimiz sezon önce Mahalli Ligi’nde ardından ise Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde başarılı sonuçlar alan ve Türkiye Finalleri’nde 8.sırada sezonu tamamlayan Ulubey Ohtamış Spor, yeni sezonda kongreye gidecek. Bir yandan kongre çalışması yapan Ordu ekibi, diğer yandan da yeni sezon çalışmalarını sürdürüyor.

Ulubey Ohtamış Spor’da geçen sezon alınan başarılı sonuçların ardından tecrübeli başatrenör Reşit Arif Gürsoy ile yola devam kararı alınırken, yeni imzalar da atılmaya devam ediliyor. Geçtiğimiz sezon hem yardımcı antrenör olan hem de formayı sırtına geçirerek sahada da mücadele eden Alperen Tarhan ile yeniden anlaşmaya varıldı.

Mavi-Beyazlı ekip ayrıca Umut Yapıcı ile de anlaşmaya vardı. Umut Yapıcı’nın yeni sezonda hem yardımcı antrenörlük görevi hem de sportif direktörlük görevini yapacağı açıklandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!