Ulubey Ohtamış’ta Sakatlardan İyi Haber !

2021-2022 sezonunda Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde (EBBL) G Grubu’nda mücadele edecek olan Ulubey Ohtamış Erkek Basketbol Takımı’nda sezon öncesinde sakat olan dört oyuncu hakkında bilgilendirme geldi.

Kulüp tarihinin ilk turnuvasında Ordu Yerel Ligi’ni namağlup şekilde tamamlayarak Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’ne yükselen Ulubey Ohtamış Erkek Basketbol Takımı, parkeye çıkmak için gün sayıyor. Çekilen fikstür sonrasında G Grubu’nda Ünye Meçhul Asker Ortaokulu Spor Kulübü’nün yanı sırada Trabzon’dan Erdoğduspor Kulübü, Giresun’dan Giresun Camili Örnek Spor Kulübü ve Sivas’tan Kongre Lisesi Basketbol İhtisas Kulübü ile aynı grupta yer alan Ulubey Ohtamış, sakat oyuncular hakkında bilgi verdi.

25-27 Mart tarihi arasında başlayacak olan Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi öncesinde eksik oyuncuları olan ve hedeflediği şampiyonluğa bu oyuncularla birlikte gitmek isteyen Ordu ekibi Alperen Tarhan, Ahmet Talha Mutlu, Gökberk Yıldız ve Onur Berkay Tepe’nin sakatlıkları hakkında bilgi verdi.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada Ahmet Talha Mutlu ve Gökberk Yıldız’ın tedavilerine başlandığı ve haftaya antremanlara çıkmaları beklendiği belirtildi. Alperen Tarhan’ın tedavisine başlandığı ve bu tedavilerin ardından ligin ikinci haftasında formasına kavuşacağı söylendi. Son olarak ise Onur Berkay Tepe’nin durumu ise detaylı yapılacak kontrollerden sonra netlik kazanacağı ancak yapılan ilk kontrollerde Tepe’nin ligin ilk yarısını oynamama ihtimali yüksek olduğu açıklandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!