Mart 24, 2023

Ulubey Şampiyonu Salı Günü Belli Olacak !

20 takımın katılımı ile düzenlenen 9.Ulubey Halı Saha turnuvasında Salı günü Belenyurtspor ile Y.Kızılen arasında oynanacak karşılaşmanın ardından şampiyon belli olacak.

2021 yazında 9.düzenlenen Ulubey Halı Saha Turvuvası’nda şampiyon Salı günü belli oluyor. 20 takım arasından çıkarak finale yükselmeyi başaran Belenyurtspor ile Y.Kızılen arasındaki karşılaşma salı günü saat 18:00’da Ulubey Halı Sahası’nda oynanacak

Belenyurtspor Finale nasıl geldi ?

Turnuvaya A Grubu’ndan katılan Belenyurtspor grup maçlarında Şıhlarspor’u 3-0, Refahiye’yi 5-2 ve Ulubey City’yi 9-1 yenmeyi başardı. Son 16’da Aydınlar’ı 3-0 ve Çeyrek Final’de Şıhlar Gençlik’i 4-2 yendi. Final öncesinde ise Yarı Final maçında Çukur Çongara’yı 4-2 yenerek finale yükseldi.

Y.Kızılen Finale nasıl geldi ?

Turnuvaya D Grubu’ndan katılan Y.Kızılen ise grup maçlarında Uzunmahmut’u 5-1, Şıhlar Değirmendere’yi 3-2, Çatallı’yı 6-4 ve Çağlayan’ı 5-2 yenmeyi başardı. Son 16’da Refahiye Gençlik’i 7-2 yenerek rakiplerine gözdağı veren Y.Kızılen, Çeyrek Final’de Elmacukuru’nu 3-1 ve Yarı Final’de Uzunmahmut’u 5-2 yendi.

İki ekibin kadrosunda Profesyonel liglerde ve Ordu Amatörü’nde forma giyen birçok isim yer alırken, Altan Kılıç, Asımcan Çaykıran, Resul Duman ve Necdet Apaydın dikkat çekiyor

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!