Ulubey’de Gergin Maçın Yankıları Sürüyor !

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ulubey Belediyespor’un Pazar günü kendi sahasında konuk ettiği ve mağlup olduğu Niksar Belediyespor maçının devre arasında yaşanan gerginliğin yankıları sürüyor.

2022-2023 sezonunda daha tecrübeli bir kadro ile Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ve lig sonunda il kontenjanı kapsamında Ünye 1957 Spor’un üzerinde ligi bitirmeyi hedefleyen Ulubey Belediyespor’da, geçen hafta Niksar Belediyespor maçının devre arasında bazı gerginlikler yaşanmış ve maçın önüne geçmişti.

Ulubey İlçe Sahası’nda oynanan Ulubey Belediyespor ile Niksar Belediyespor maçının ilk yarısının sonlarında yaşanan gerginlik devre arasında oldukça büyümüştü. Ev sahibi ekip ile konuk ekibin yöneticileri ve teknik heyettekindeki bazı isimlerin olayların içinde olduğu gerginliğe, Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan da katıldı.

Ulubey Belediyespor’a verdiği desteklerle dikkat çeken Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan’ın gerginliğin üst seviyeye çıktığı anlarda, olayları yatıştırmak için müdahale etmesi dikkatlerden kaçmazken emniyet güçlerinin olayları engellediği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!