Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Gülyalı Turnasuyuspor’da tecrübeli teknik direktör Mümin Sarı, hafta sonu karşılaşacakları Ulubey Belediyespor karşısında takımına güvendiğini belirtti.

Bu sezon oynadığı 5 karşılaşmanın 4’ünü kazanarak 12 puan toplayan Gülyalı Turnasuyuspor’da, teknik direktör Mümin Sarı önemli açıklamalarda bulundu. Kirazlimanıspor maçını değerlendiren Sarı, Ulubey Belediyespor maçının öneminden bahsetti.

‘Biz takım oyununu henüz %100 sahaya yansıtamadık’

Alınan bu net sonuca rağmen biz takım oyununu henüz %100 sahaya yansıtamadık. Oynadığımız her maç bu faktörümüzü bir adım öteye taşımaya devam ettik de demeliyim. Geçmişte yaşadığımız bir takım sıkıntılardan arınmış olarak yolumuza devam ediyoruz.

‘İstediğimiz sonucu alarak döneceğiz’

Bu hafta gurubumuzun bizim gibi iddalı rakiplerinden Ulubey belediyesporla önemli bir maç oynayacağız. Haftanın ilk çalışmasını salı akşam yaptığımız çalışmayla başladık. Maçın önemine ilişkin futbolcularımın istek ve arzularının sevindiri olması bizi bu maçta pisikolojik anlamda 1-0 öne geçiriyor bence. Fiziksel antremanların yanında pisikolojik motivasyonada önem veriyorum ve bunda da başarılı olacağımızı ben takımın teknik sorumlusu olarak sonuna kadar inanıyor ve güveniyorum. Kesinlikle Ulubeyden istediğimiz sonucu alarak döneceğiz. Bu motivasyonu futbolcularımın gözlerindeki kazanma azmi ve inancını gördükten sonra hiçbir şüphem olmadığını söylüyor, futbolcularıma sonuna kadar güveniyorum. Biz değil, rakipler bizi düşünsünler, değerli rakibimede saygı duyuyor bizden sonraki maçlarında başarılar dilerim.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!