- Ekim 5, 2023
- No Comment
- 242
Umut Öztürk: “Hedefimiz Ligi Güzel Yerde Bitirmek”
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Rüsumat-4 Gençlik ve Spor’un geçen sezon devre arasında kadrosuna kattığı tecrübeli 10 numara Umut Öztürk,…
![Umut Öztürk: “Hedefimiz Ligi Güzel Yerde Bitirmek”](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/DC130BE3-8DBA-436F-8432-5F04D07435D7.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Rüsumat-4 Gençlik ve Spor’un geçen sezon devre arasında kadrosuna kattığı tecrübeli 10 numara Umut Öztürk, takımla yeni sezonda ligi en iyi yerde bitirmek istediklerini söyledi.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de C Grubu’nda mücadele edecek olan Rüsumat-4 Gençlik ve Spor’da takımın en tecrübeli ismi olan 1986 doğumlu futbolcu Umut Öztürk, Spor52com’da Samet Karadağ’a özel açıklamalarda bulundu. Öztürk, bu sezonda futbol oynayıp sezon sonunda kendi geleceğini değerlendirmeye alacağını söyledi.
Rüsumat-4 Gençlik ve Spor’da yeni sezonda eski Ünye Gençlerbirliği’ne karşı oynayacağı için ayrı bir heyecanlı sezon olacağını söyleyen Umut Öztürk: “Rüsumat-4 GSK’de bu yıl ikinci senemiz olacak. Geçen sene devre arasında transfer olmuştum Yeşilordu Futbol Kulübü’nden. Bu sezonda da hedefimiz ligi güzel bir yerde bitirmek. Bu haftaki rakibimiz de eski takımım Ünye Gençlerbirliği, ayrı bir heyecan var tabiki. İki sezon orda oynama fırsatım olmuştu. Hücuma dönük orta saha oynadım daima, geçen yıl santrafor oynama fırsatım oldu. Yeşilordu Futbol Kulübü’nde oynarken 10 numara oynuyordum takım kaptanı olarak ama her hoca ihtiyaç neredeyse orada oynatıyor. Elimizden geldiğince mücadele ediyoruz bizde.” açıklamasını yaptı.
Kariyerine Fevzi Çakmak Gençlerbirliği’nde başlayan ve 15 yıl burada forma giydikten sonra Ünye Gençlerbirliği ve Yeşilordu Futbol Kulübü formaları giyen Umut Öztürk, geçen sezonun ikinci yarısında olduğu gibi yeni sezonda da Rüsumat-4 Gençlikspor’un hücumdaki en etkili silahı olacak.
SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER