Ünye 1957 Spor Dilekçeyi İmzaladı !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor, birçok Amatör takımı gibi Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna gönderilecek olan ve liglerin oynanması ile ilgili resmi sözleşmeye imza attı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun amatör ligler hakkında aldığı karar sonrasında ayaklanan ve maçların oynanmasını isteyen Amatör Lig futbolcular, takım halinde imza toplayarak ASKF’na resmi belge ile gönderiyor. Ordu’yu Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan takımlardan birisi olan Ünye 1957 Spor’da, resmi belgeyi imzalayarak ASKF’na gönderdi.

Kulüp Başkanı Ahmet Yıldıran’ın imzaladığı maçların oynanması ile ilgili resmi dilekçede ”Sağlık herşeyin önünde olmak şartıyla amatör futbolcuların mağduriyetlerini gidermek ve onların emeklerine saygı için Bölgesel Amatör Lig’in en kısa zamanda başlatılmasını Ünye 1957 Spor Kulübü olarak istiyoruz” notu dikkatlerden kaçmadı.

TFF’den Amatör Lig maçları hakkında son resmi açıklamada “Amatör maçların Ekim ayı sonuna kadar ertelenmesi ve bu tarihten sonra ilgili kurulların görüşleri doğrultusunda tekrar değerlendirme yapılması kararlaştırılmıştır.” ifadelerine yer verilmişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!