Nisan 1, 2023

Ünye 1957 Spor Forması da Giyen Hakan Doğan Vefat Etti !

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen depremde Kahramanmaraş İstiklalspor futbolcusu Hakan Doğan, kulüp tesislerinin yıkılması sonucu enkaz altında kalarak hayata gözlerini yumdu.

2020-2021 sezonunda şampiyonluğun en büyük favorisi olarak gösterilen ancak kaybettiği puanlar ile hedefi tutturamayan Ünye 1957 Spor’un en etkili oyuncularından birisi olan Hakan Doğan, Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen depremin ardından sevenlerini üzdü. Hakan Doğan’ın Türkiye’yi yasa boğan deprem felaketinde vefat ettiğini öğrenildi.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada: ”Bölgesel Amatör Lig kulüplerinden Kahramanmaraş İstiklal Spor’un futbolcusu Hakan Doğan’ın ülkemizi yasa boğan deprem felaketinde vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Hakan Doğan’a Allah’tan rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve Kahramanmaraş İstiklal Spor camiasına başsağlığı dileriz. Taner Kahriman’ın ardından ikinci futbolcusunu kaybeden Kahramanmaraş İstiklal Spor camiasının acısını paylaşıyoruz. Bu vesileyle bir kez daha depremde kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Aziz milletimizin başı sağ olsun.” ifadelerine yer verildi.

Kariyeri şampiyonluklarla dolu olan Hakan Doğan, transfer olduğu Ünye 1957 Spor’da 6 karşılaşmada forma giymiş ve 3 gol atmıştı. Bu sezon başında Kahramanmaraş İstiklalspor’a transfer olan Doğan, 7 kez taraftarlarını sevindirmişti.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!