Mayıs 28, 2023

Ünye 1957 Spor, Hükmen Yenilgiden Kurtuldu !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’un, 3-1 kaybettiği 1074 Çankırıspor maçı öncesinde hükmen mağlubiyetten son anda kurtulduğu ortaya çıktı.

Bu sezon mali sıkıntılar yaşayan ve geçtiğimiz hafta kayyuma kalan Ünye 1957 Spor’da, sıkıntılar her hafta daha üst seviyeye yükseliyor. Yeşil-Beyazlı ekibin, maç öncesinde deplasman masraflarını son anda topladığı ve Çankırı’ya maç günü gittiği öğrenildi.

Yeni yönetim oluşmadığı için herhangi bir destekçisi olmayan Ünye 1957 Spor’un, kulüp kasasının da boş olduğu öğrenildi. Takım ligin ilk yarısındaki son deplasman maçına gidebilmek için büyük sıkıntılar yaşarken, takım kaptanı İsmail Karayiğit’in çevreden 4 bin lira toplayarak takımı deplasmana götürdüğü öğrenildi.

Otobüs ve yemek ihtiyaçları için gereken meblağnın karşılaşması sonrasında takım karşılaşmaya maç sabahı Ordu’dan yola çıkarak gidebildi. Otel masraflarını toplayamayan takımın, Pazar günü 14:00’de oynanan maç için Pazar sabahı 7:00’de Ordu’dan hareket ettiği açıklandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!