Mart 20, 2023

Ünye 1957 Spor ile Perşembespor Yardım Maçı Oynayacak !

Hafta sonu kaldığı yerden devam edecek olan Bölgesel Amatör Lig ve Yerel Amatör Lig maçları öncesinde Ünye 1957 Spor ile Perşembespor, 2 Mart Perşembe günü depremzedelere yardım maçında karşı karşıya gelecek.

Bölgesel Amatör Lig’e iyi başlayamayan ancak teknik direktörlük görevine Volkan Bozkurt’u getirdikten sonra çıkışa geçen Ünye 1957 Spor, bu sezon hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirleyen Perşembespor birbirlerinin rakibi olacak. Ünye 1957 Spor, Perşembespor ile yardım niteliğinde dostluk maçı oynanacağını açıkladı.

2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor ile Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluğun en büyük favorilerinden birisi olan Perşembespor, hazırlık maçında karşı karşıya gelecek. Bilet gelirlerinin depremzedelere bağışlanacağı yardım maçı 2 Mart Perşembe günü Ünye İlçe Stadyumu’nda oynanacak.

Ünye 1957 Spor cephesinden maç hakkında yapılan açıklamada: ”Ülkemizde yaşanan deprem felaketine destek amaçlı Ünye 1957 Spor-Perşembespor maçının gelirlerini depremzedelerimize bağışlıyoruz” ifadelerine yer verildi. Ünye 1957 Spor, bu dostluk maçından üç gün sonra ise Bölgesel Amatör Lig’de 1926 Bulancakspor ile deplasmanda karşılaşacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!