- Ekim 1, 2023
- No Comment
- 336
Ünye 1957 Spor, Niksar’a Kaybetti
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor, sezon öncesinde hazırlık maçları kapsamında karşılaştığı Niksar Belediyespor’a 3-1 kaybetti. 2023-2024 sezonunda…
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor, sezon öncesinde hazırlık maçları kapsamında karşılaştığı Niksar Belediyespor’a 3-1 kaybetti.
2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da hazırlıklar sürüyor. Kadrosuna kattığı oyuncuları teker teker açıklayan Ünye 1957 Spor’da aynı zamanda hazırlık maçları da devam ediyor. Yeşil-Beyazlı ekip, Tokat’a giderek Niksar Belediyespor ile karşı karşıya geldi.
Sezonun ilk hazırlık maçında Ünye Cevizdere Tesisleri’nde Samsun ekibi Alaçamspor’a tek golle kaybeden Ünye 1957 Spor, Tokat’ta oynadığı hazırlık maçında da Niksar Belediyespor’a 3-1 yenildi. Ordu ekibi Furkan Bavuk’un 2 ve Gökhan Yıldırım’ın gollerine engel olamadı.
Niksar Belediyespor, hazırlık maçında Ordu ekibi Ünye 1957 Spor’u mağlup ederken bu karşılaşma öncesinde ise Perşembespor’u yenmeyi başarmıştı.
SAMET KARADAĞ