- Haziran 10, 2024
- No Comment
- 217
Ünye 1957 Spor Teknik Direktörünü Açıkladı
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan ve geçtiğimiz günlerde kongre yapan Ünye 1957 Spor, geride kalan sezonda 3.Lig ekibi 23…
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan ve geçtiğimiz günlerde kongre yapan Ünye 1957 Spor, geride kalan sezonda 3.Lig ekibi 23 Elazığ Futbol Kulübü’nde bir aya yakın bir süre çalışan Mustafa Atasoy’un takımın yeni teknik direktörü olduğunu açıkladı.
2023-2024 sezonunu rahat bir şekilde bitiren ve akabinde kongre yapan Ünye 1957 Spor’da kulübün yeni başkanı Fatih Çakır olmuştu. Ordu Ünye’de yapılan kongrenin ardından İstanbul’da ilk yönetim kurulu toplantısını yapan Ünye 1957 Spor’da bu toplantıdan sonra ise hamleler gelmeye başladı. Ünye 1957 Spor son olarak 3.Lig’de 23 Elazığ Futbol Kulübü’nde görev alan Mustafa Atasoy’u takımın yeni direktörü olarak açıkladı.
Seyrantepe Ofspor’da teknik direktör olarak 2012-2013 sezonunda kariyerine başlayan ve daha sonra Gençlik Gelişim Sorumlusu olan Mustafa Atasoy, Halkalı Taştepespor’dan sonra bir dönen Bölgesel Amatör Lig’de Yahya Kemal Spor ve Bayburt 1918 Futbol Kulübü’nde antrenör olarak görev aldı. Geçen sezon 3.Lig’de 23 Elazığ Futbol Kulübü antrenörü olan Mustafa Atasoy, yeni sezonda ise Ünye 1957 Spor’da teknik direktör oldu.
Ünye 1957 Spor, Mustafa Atasoy’u Ünye 1957 Spor’umuz, son olarak TFF 3. Lig ekiplerinden 23 Elazığ FK sporu çalıştıran tecrübeli teknik direktör Mustafa ATASOY ile sezon sonuna kadar anlaşmaya vardı. Uysal daha önce; İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakultesi Antrenörlük Futbol Uzmanlık, Uefa A Diploması, Atletik Performans Diploması, Maç Analiz Antrenörlüğü, Oyuncu İzleme Antrenörlüğü, Teknik Ekibinde 2 yardımcı 1 Atletik performans 1 Kaleci Antrenörü 1 Fizyoterapist bulunmakta., En son çalıştığı kulüp 23 Elazığ FK takımlarında da görev yaptı.” şeklinde açıkladı.
SAMET KARADAĞ