- Haziran 24, 2023
- No Comment
- 90
Ünye 1957 Spor Teknik Direktörünü Buldu
Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil eden Ünye 1957 Spor, geçen sezon takımın başında yer alan Ordulu teknik adam Volkan Bozkurt…
Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil eden Ünye 1957 Spor, geçen sezon takımın başında yer alan Ordulu teknik adam Volkan Bozkurt ile yoluna devam edecek.
2023-2024 sezonunda Perşembespor ile birlikte Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil edecek olan Ünye 1957 Spor’da yeni sezon öncesinde sessizlik sürerken, teknik direktörlük konusunda değişiklik yapılmayacağı öğrenildi. Sezonu Volkan Bozkurt ile tamamlayan Ordu ekibi, yeni sezonda da genç teknik adamı takımda tutacak.
Geçen sezona Ramazan Silin yönetiminde başlayan ancak ilk haftalarda galibiyet almayı unutarak kendisini küme düşme potasında bulan Ünye 1957 Spor’da 7.hafta sonrasında teknik direktör değişikliğine gidilmişti. Yeşil-Beyazlı ekipte Kulüp Başkanı Osman Karayiğit, Ordu doğumlu genç teknik direktör Volkan Bozkurt’u göreve getirmiş ve takım Volkan Bozkurt ile toparlanma sürecine girmişti. Ünye 1957 Spor’da, Volkan Bozkurt geçen sezon takımın başında 19 maça çıkarken bu maçlarda 8 galibiyet, 8 beraberlik ve 3 mağlubiyet almıştı.
Volkan Bozkurt’un, yeni sezon öncesinde bazı oyuncularla görüştüğünü öğrenilirken şampiyonluk hedefi için ise iyi bir bütçenin olması gerektiğini söyledi.
SAMET KARADAĞ