Mart 20, 2023

Ünye 1957 Spor Verilecek Cezayı Bekliyor !

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor, futbolcunun hakeme kafa atmasından dolayı tatil edilen Eynesil Belediyespor maçı hakkında gelecek cezaya odaklandı.

Geçtiğimiz Pazar günü Ordu Ünye İlçe Stadyumu’nda Ünye 1957 Spor ile Eynesil Belediyespor arasında oynanan karşılaşmanın son dakikasında yaşanan saha olayları gündemi oldukça meşgul etmiş ve kritik kararlar alınmıştı. Ünye 1957 Spor’un yaşananlardan dolayı aldığı karar sonrasında ise şimdi gözler Türkiye Futbol Federasyonu’ndan çıkacak karara odaklandı.

Lig liderliği için önem arz eden maçın son dakikalarında tansiyon iyice artmış ve 90+3’de gelen Eynesil Belediyespor golü ile birlikte ortam iyice gerilmişti. Maç boyunca hakemin verdiği kararları beğenmeyen Ünye 1957 Spor cephesi yenilen gol sonrasında daha fazla itiraz ve sertliğe başvurunca ilk olarak 90+4’de Vildan Aladağ ardından ise 90+5’de Mehmet Gülmez kırmızı kart görmüştü. Ünye 1957 Spor yedek kalecisi Sefa Demir ise yaşanan olayların ardından yeden kulübesinde hakem tarafından kırmızı kart yiyince bu karta karşılık hakeme kafa atmıştı. Hakem ise bu kafa sonrasında maçı tatil etme kararı almıştı.

Ünye 1957 Spor maçın üzerinden birkaç saat geçmesinin ardından ise yaptığı açıklamda Sefa Demir’in sözleşmesini tek taraflı fesih ettiklerini belirtmişti. Maçın bitimine saniyeler kalan tatil edilmesiyle birlikte nasıl bir karar çıkacağı merak edilirken, Ünye 1957 Spor cephesinin ise Sefa Demir’e gelecek bireysel cezayla fazla ilgili olmayacağı öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!