Mart 20, 2023

Ünye 1957 Spor, Yardım Maçında Farka Gitti ! 5-2

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve birçok ilde hissedilen ilk depremlerden sonra Hatay ve Adana’da yaşanan depremler tüm Türkiye’yi korkuturken, maddi olarak yardım maçında Ünye 1957 Spor ile Perşembespor karşı karşıya geldi ve ev sahibi ekip maçı farklı kazandı. 5-2

2022-2023 sezonunda Ordu’yu Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden iki takımdan birisi olan Ünye 1957 Spor ile yeni bir yapılanmaya girerek Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluğun en büyük favorilerinden birisi konumuna gelen Perşembespor, hafta sonu kendi liglerinde oynayacağı maç öncesinde yardım maçında karşı karşıya geldi.

Ünye İlçe Stadyumu’nda Oynadılar

Hafta sonu kaldığı yerden devam edecek olan Bölgesel Amatör Lig ve Yerel Amatör Lig maçları öncesinde Ünye 1957 Spor ile Perşembespor, 2 Mart Perşembe günü Ünye İlçe Stadyumu’nda karşılaştı. İki renktaş takımın karşılaşmasında ilk yarı 2-0 Ünye 1957 Spor’un üstünlüğü ile biterken, maçın 90 dakikasının ardından ise ev sahibi ekip sahadan 5-2 galibiyetle ayrıldı.

Ünye 1957 Spor ile Perşembespor arasında oynanan maç için satılan biletlerin gelirleri ise yaşanan deprem felaketinde yardım amaçlı olarak gerekli yerlere bağışlanacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!