- Ağustos 25, 2023
- No Comment
- 272
Ünye 1957 Spor, Yeni Başkanını Bekliyor
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan sezon öncesinde kayyıma kalan Ünye 1957 Spor’da takıma sahip çıkmak isteyen Şanlıurfalı iş insanı…
![Ünye 1957 Spor, Yeni Başkanını Bekliyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/murat-narin.jpg)
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan sezon öncesinde kayyıma kalan Ünye 1957 Spor’da takıma sahip çıkmak isteyen Şanlıurfalı iş insanı Murat Narin, Ordu ekibinin yeni başkanı olmak için gün sayıyor.
2023-2024 sezonu öncesinde Olağanüstü Genel Kurula giden ve mevcut başkan Osman Karayiğit’in adaylık sürecini son ana kadar beklettiği Ünye 1957 Spor’da, kongrede başkan adayı çıkmayınca kulüp yine kayyıma kalmıştı. Ünye 1957 Spor’un eski başkanı Osman Karayiğit’in takıma destek verilmemesi nedeniyle görevi bırakması sonrasında kulübün evrakları mahkemeye verilmişti.
Osman Karayiğit’in hem ligde artan maliyet hem de desteklerin azalması sonrasında bir sene yaptığı başkanlık görevini sona erdirmesinin ardından kayyım sürecine giren Ünye 1957 Spor’da sürpriz bir gelişme yaşandı. Ünye 1957 Spor eski başkanı Osman Karayiğit yaptığı paylaşımda “Ünye 1957 Spor’un yeni başkanı Murat Narin’dir, kendisine hayırlı olsun” dedi.
Şanlıurfalı iş insanı Murat Narin’in de sosyal medya hesabından Ünye 1957 Spor başkanlığı konusunda paylaşımlar yapmasının ardından Ünye 1957 Spor taraftarlarını heyecanlandırmaya başladı.
SAMET KARADAĞ