Ünye 1957 Spor, Yeni Teknik Heyetiyle İlk Peşinde !

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da geçen hafta değişen teknik heyet, Pazar günü oynanacak olan Samsun Büyükşehir Belediyespor maçını kazanarak takıma sezonun ilk galibiyet sevincini tattırmak istiyor.

Sezon başında büyük bir değişime giden ve teknik direktör koltuğuna Ramazan Silin’i oturtan Ünye 1957 Spor, özellikle gol yollarından ligin en zayıf takımlarından birisi olurken galibiyet alma konusunda ise ilk yedi haftada sıfır çekmişti. Ünye 1957 Spor’da geçen hafta alınan galibiyet sonrasında ise teknik direktör Silin görevinden ayrılmıştı.

Kötü gidişattan dolayı diğer teknik adamlarla erken iletişime geçen Ünye 1957 Spor’da yönetim Silin’in görevinden ayrıldığı aynı gün içerisinde ise takımın başına Volkan Bozkurt’un getirildiğini açıklayarak vakit kaybına izin vermemişti. Ünye 1957 Spor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Volkan Bozkurt ise hafta başından itibaren galibiyete odaklandı.

Ligin 8.hafta maçında Samsun Büyükşehir Belediyespor ile Ünye 1957 Spor arasındaki karşılaşma 20 Kasım Pazar günü saat 14:00’de Samsum İlkadım Halim Batur Suni Çim Sahası’nda oynanacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!