Haziran 4, 2023

Ünye 1957 Spor Yine Karıştı !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de geride kalan 6 haftada henüz puan alamayan Ünye 1957 Spor’da 5 oyuncu kadro dışı bırakılırken, Kulüp Başkanı Hamza Alp teknik direktör Metin Bayram’ı görevden alırken taraftarların tepkilerine isyan etti.

2019-2020 sezonunda puan alamayan nadir takımlardan birisi olan Ünye 1957 Spor’da kazan kaynıyor. Yeşil-Beyazlı ekipte alınan kötü sonuçların ardından Teknik Direktör Metin Bayram ile karşılıklı olarak yollar ayrıldı. Bu sezon 3.teknik direktör ile yolların ayrıldığı Ünye 1957 Spor’da taraftar sorumlusu Oktay Toprak istifa ederken, futbolculardan Emre Şimşek, Arcan Aktürk, Oğuzcan Alkan ve Melih Arda Kömür süresiz kadro dışı bırakıldılar.

Konuyla alakalı konuşan Başkan Hamza Alp,” İstifa etmek görevden kaçmaktır. Asıl iş para yokken kulübü yönetmektir. Birileri kulübe sahip çıkacaksa kongre zamanı gelir takımı alır. 120 bin nüfuslu bir yerde üç beş kişinin söylemiyle takımı bırakacak değiliz. Bizlerde Ünye’nin önde gelenleriyle konuyu istişare ettik. Büyüklerimizin önderliğinde verilecek olan karara göre zamanı geldiğinde kongre kararı alırız” dedi.

Yönetimin almış olduğu karar ile Taraftar sorumlusu görevine Murat Saylan getirilmiştir.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!