- Haziran 25, 2022
- No Comment
- 73
Ünye 1957 Spor’da Aday Çıkmadı ve Kulüp Kayyuma Gitti !
Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor’da ikincisi düzenlenen Genel Kurul çoğunluğa bakılmaksızın yapıldı ancak Başkan adayı çıkmayınca kulüp kayyuma…
Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor’da ikincisi düzenlenen Genel Kurul çoğunluğa bakılmaksızın yapıldı ancak Başkan adayı çıkmayınca kulüp kayyuma gitti.
Sezonun bitmesini ardından kongreye giden Üne 1957 Spor’da, geçen hafta yapılması beklenen Genel Kurul çoğunluk sağlanamadığı İçin Cumartesi’ye ertelenmişti. Ünye 1957 Spor 19 imzada kaldığı ve çoğunluk olmadığı için kongre bu sefer ertelenmedi ve Ünye 1957 Spor kayyuma kaldı.
İki sezondur başkanlık görevinde bulunan Mehmet Ali Durak’ın, çok uğraştıklarını ancak bu sezon itibarı ile ellerinde birşey gelmeyeceği için aday olmadığını belirtmesinin ardından başka da aday çıkmayınca Ünye 1957 Spor Kulübü kongresi dağıldı.
Yeterli çoğunluğun sağlanamadığı kongrede Ünye 1957 Spora yeni başkan seçilemezken, kulübün defterinin Pazartesi günü Ünye Kaymakamlığı’na teslim edilmesi bekleniyor.
SAMET KARADAĞ