Ünye 1957 Spor’da Aydın Yavuz Dönemi !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da, yeni sezon öncesinde teknik direktörlük görevine 59 yaşındaki tecrübeli teknik adam Aydın Yavuz getirildi.

2020-2021 sezonu öncesinde Olağan Genel Kurul’u yapan Ünye 1957 Spor’da, yeni teknik direktör de belli oldu. Yeni başkan Mehmet Ali Durak, kulüpteki görev dağılımın ardından yeni sezonda Ünye 1957 Spor’u çalıştıracak ismi de açıkladı. Yeşil-Beyazlıların yeni teknik direktörü ise Aydın Yavuz oldu.

1997 Haçkaspor’da profesyonel anlamda antrenörlük görevine başlayan Aydın Yavuz, Bulancakspor ve Tokatspor’da antrenörlük yaptı. Ardından ise çeşitli takımlada antrenör görevleri üstlenen 1961 doğumlu Yavuz, Gümüşhanespor, Artvin Hopaspor, Arsinspor, Karsspor, Yozgatspor 1959 Futbol Kulübü, 68 Aksaray Belediyespor ve son olarak Alibeyköyspor’da teknik direktörlük yaptı.

Aydın Yavuz, 2018-2019 yılında çalıştırdığı Aksaray Belediyespor’u Bölgesel Amatör Lig’den 3.Lig’e çıkarmayı başarmıştı. Son olarak geçen sezon Alibeyköyspor’da görev alan Aydın Yavuz, sezon başında takımla anlaşmaya varmış ve kampa takımı çalıştırmış ancak sezonun ilk maçı öncesinde yetkili hiç kimseye bilgi vermeden yardımcılarıyla birlikte bavullarını toplayıp kulüp binasından ayrılmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!