- Ekim 25, 2023
- No Comment
- 225
Ünye 1957 Spor’da Başkan Narin Antrenmanda
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ve geçen hafta Alaçamspor’a evinde kaybeden Ünye 1957 Spor’da Başkan Murat Narin, takımın yeni hafta…
![Ünye 1957 Spor’da Başkan Narin Antrenmanda](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/murat-narin.jpg)
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ve geçen hafta Alaçamspor’a evinde kaybeden Ünye 1957 Spor’da Başkan Murat Narin, takımın yeni hafta antrenmanını yakından takip etti.
2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor, sezonu Perşembespor galibiyeti ile açmıştı. Deplasmanda Perşembespor’u yenen ve sezona moralli başlayan Ünye 1957 Spor, kendi taraftarı önünde ilk maçını ise Alaçamspor ile oynamıştı. Ünye 1957 Spor Başkanı Murat Narin ve teknik direktör Orhan Anıl ile birlikte sahadaki bazı oyuncuların Ünye İlçe Stadyumu’ndaki ilk maç heyecanı ise mağlubiyetle sonuçlanmıştı.
Ünye 1957 Spor’da Alaçamspor karşısında alınan tek gollü beklenmeyen mağlubiyet sonrasında ise Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Kulüp Başkanı Murat Narin ile birlikte soyunma odasına girerek futbolculara teselli vermişti. Ünye 1957 Spor’da Başkan Murat Narin, Ünye 1957 Spor’un Cevizdere Tesisleri’ne yaptığı antrenmanı ise yakından takip etti.
Sezonun üçüncü hafta hazırlıklarına başlayan Ünye 1957 Spor, deplasmanda Bartınspor ile karşı karşıya gelecek. Bartınspor oynadığı iki maçı da kaybederek ligde puansız takımlarından birisi konumunda yer alıyor.
SAMET KARADAĞ