- Ağustos 13, 2023
- No Comment
- 179
Ünye 1957 Spor’da Kaptan Gitti
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor’da geçen sezon takım kaptanlığı yapan 36 yaşındaki tecrübeli futbolcu Mutlu İlengöz, Dersimspor ile…
![Ünye 1957 Spor’da Kaptan Gitti](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Mutlu-Ilengoz.jpeg)
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor’da geçen sezon takım kaptanlığı yapan 36 yaşındaki tecrübeli futbolcu Mutlu İlengöz, Dersimspor ile anlaştı.
2023-2024 sezonu öncesinde Olağanüstü Genel Kurul yapan ancak başkan bulamayan Ünye 1957 Spor, kayyuma kalmıştı. Bölgesel Amatör Lig’de yeni sezonda geleceği henüz belli olmayan Ünye 1957 Spor’da geçen sezon kadroda yer alan futbolcular ise takımdan ayrılmaya devam ediyor. 17 yıl boyunca profesyonel liglerde oynayan ve geçen sezon ilk kez Ünye 1957 Spor formasıyla BAL’da oynayan Mutlu İlengöz takımdan ayrıldı.
Ünye 1957 Spor’a geçen sezon başında transfer olan 36 yaşındaki Mutlu İlengöz, yeni sezon öncesinde Ordu ekibinden ayrıldı. Ünye 1957 Spor’da takım kaptanı olan ve geçen sezon Bölgesel Amatör Lig’de Ünye 1957 Spor formasıyla 24 maça çıkan İlengöz, bu maçlarda ise rakip filelere 3 gol atmayı başarmıştı.
Kariyerinin artık son dönemlerine gelen Mutlu İlengöz, yeni sezonda Dersimspor forması giyecek. Mutlu İlengöz kariyerinde şu ana kadar ise 2.Lig’de 286, 3.Lig2de 121 ve Bölgesel Amatör Lig’de 24 maça çıkmıştı.
SAMET KARADAĞ