Ünye 1957 Spor’da Orçun Selduman’ın Golleri Yetmedi !

2021-2022 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ancak 3.Lig hedefini gerçekleştiremeyen Ünye 1957 Spor’da, sezon başında Orduspor 1967 A.Ş.’den transfer edilen Orçun Selduman takımın attığı 40 golün 13’ünü atarken bu performansı yeterli olmadı.

Bölgesel Amatör Lig’de sezon başında ve devre arasında yaptığı transferlerle, transfer şampiyonu olan Ünye 1957 Spor kadrosuna birçok ismi katmasına rağmen hedefine ulaşamadı. Süper Lig apoletli Mehmet İncebacak olmak üzere profesyonel anlamda tecrübesi olan birçok futbolcuyu kadrosuna katmasına rağmen 3.Lig’e çıkamadı.

Ünye 1957 Spor’da sezon başında gol yükünü çekmesi için Orduspor 1967 A.Ş.’de az süre alan ancak Bölgesel Amatör Lig şampiyonluğu yaşayan Orçun Selduman transfer edilirken, bu hamle başarılı oldu. Ünye 1957 Spor’da 1 numaralı formayı giyen ve sezon genelinde 13 gol atan Orçun Selduman, takımın en golcü oyuncusu oldu.

Yeşil-Beyazlı ekipte 13 gollü Orçun Selduman’ın dışında bu sezon rakip kalelere 14 farklı isim gol atmayı başardı. Ünye 1957 Spor’da, Selduman’ın ardından takımın en golcü oyuncuları ise 4’er golle Mehmet İncebacak, Hakan Çorlan; 3’er golle Mehmet Gülmez, Rıdvan Coşkun; 2’şer golle Hakan Yağmurkaya, Burak Toker, Eşref Koçak, Engin Can Koşar ve 1’er golle Vijdan Aladağ, Mustafa Hakkı Peker, Volkan Uluğ, Umut Kıral, Ersin Aslantoğ ve Semih Ergül oldu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!