- Ekim 21, 2023
- No Comment
- 143
Ünye 1957 Spor’da Rakip Alaçamspor
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ve sezonu galibiyetle açan Ünye 1957 Spor, ligin ikinci haftasında Alaçamspor ile karşılaşacak. 2023-2024 sezonunda…
![Ünye 1957 Spor’da Rakip Alaçamspor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/unye-1957-spor.jpeg)
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ve sezonu galibiyetle açan Ünye 1957 Spor, ligin ikinci haftasında Alaçamspor ile karşılaşacak.
2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor, ligin ikinci haftasında oynayacağı Alaçamspor maçının hazırlıklarını tamamladı. Yeni sezonu Ordu derbisiyle açan ve Perşembespor’u geçen hafta 2-1 yenen Ünye 1957 Spor, sezonun ilk iç saha maçında Alaçamspor karşısında da kazanarak sezona ikide iki girmek istiyor.
Ünye Şehir Stadında Teknik direktör Anıl Orhan nezaretinde teknik ve taktik çalışmalarını sürdüren Ünye 1957 Spor, Alaçam karşılaşmasına mutlak 3 puan parolası ile çıkacak. Ünye 1967 Spor, sezon öncesi hazırlık sürecinde Alaçamspor ile hazırlık maçında karşı karşıya gelmiş ve rakibine tek golle mağlup olmuştu. Samsun ekibi Alaçamspor, ligin ilk haftasında ise kendi evinde Kastamonu Özel İdarespor’a 2-1 kaybetmişti.
Ünye 1957 Spor ile Alaçamspor karşılaşması 22 Ekim Pazar günü saat 14:00’de Ünye İlçe Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ