Mart 24, 2023

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de ilk galibiyetine ulaşan ve ligde kalma umutlarını artıran Ünye 1957 Spor’da yapılacak olan Seçimli Kongrede tek aday şu ana kadar Naz Kuran oldu.

Aldığı kötü sonuçların ardından yönetimin Seçimli Olağanüstü Genel Kurul kararı aldığı Ünye 1957 Spor’da, bir yandan geçen hafta kazanılan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi galibiyetinin sevinci yaşanırken, diğer taraftan ise kongre hazırlığı yapılıyor.

Ünye 1957 Spor’da 30 Kasım’da gerçekleşecek olan başkanlık seçimi öncesi, kadın spiker Naz Kuran aday olduğunu açıklamıştı. Bir dönem yereltelevizyon kanalında sunuculuk yapan ve sonra menajer olan Kuran’ın, yönetim listesi için çalışmalara başladığı öğrenilirken, şu ana kadar ise başka adayın çıkmadığı belirtildi.

Mevcut başkan Hamza Alp’ın başkanlığa adaylığını koyması beklenmiyor. Taraftarların desteğini arkasına alan Kuran, seçilirse Türkiye’de bir futbol takımının başkanı olan nadir isimlerden birisi olacak. Türkiye’de futbol takımında başkanlık yapan ilk isim ise Çankırı Belediyespor’a başkan olan Sevda Karaali Şireci olmuştu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!