- Ekim 20, 2023
- No Comment
- 253
Ünye 1957 Spor’dan İlk İç Saha Maçı Öncesinde Ziyaret Çıkarması
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da Pazar günü Ünye İlçe Stadyumu’nda oynanacak olan Alaçamspor maçı öncesinde yönetim kurulu…
![Ünye 1957 Spor’dan İlk İç Saha Maçı Öncesinde Ziyaret Çıkarması](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/unye-1957-spor-2.jpeg)
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da Pazar günü Ünye İlçe Stadyumu’nda oynanacak olan Alaçamspor maçı öncesinde yönetim kurulu tarafından Ordu’da bir takım ziyaretler gerçekleştirildi.
2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ve sezonun ilk haftasında Perşembespor’u yenmeyi başaran Ünye 1957 Spor’da sezonun ilk iç saha maçı hazırlıkları sürüyor. Son olarak Ünye’deki gazeteciler takımın antrenmanını baklava ile ziyaret ederken, saha dışında da çalışmalar sürüyor. Sezon öncesinde eski yönetimin birleşme konusunda birçok kez ziyaret ettiği şehrin büroktarları, yeni yönetim ile sezonun ilk iç saha maçına davet amaçlı ziyaret edildi.
Ünye 1957 spor yönetim kurulu üyeler, Eray Şahin Arzanoğlu, Şahin Simsar, Mustafa Acar Ordu Valisi Muammer Erol ve Ordu Büyük Şehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler başta olmak üzere Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdülkadir Hatipoğlu ve Ordu Gençlik İl Spor Müdürü Mustafa Genç’i makamında ziyaret ederken hem forma hediye edildi ve hem de Alaçamspor maçına davet edildi.
Ayrıca hafta başından bu yana Ünye Cevizdere Tesisleri’nde antrenman yapan Ünye 1957 Spor, 19 Ekim Perşembe günkü antrenmanını Ünye Şehir Stadyumu’nda gerçekleştirerek çift kale maç yaptı.
SAMET KARADAĞ