Ünye 1957 Spor’dan Mehmet Hilmi Güler’e Ziyaret !

Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor’da takımın çiçeği burnunda başkanı Osman Karayiğit ve yönetim, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’i ziyaret etti.

2022-2023 sezonu öncesinde çalışmalarına başlayan Ünye 1957 Spor’da, Kulüp Başkanı Osman Karayiğit’de saha dışı ziyaretlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Ordu’ya adeta çıkartma yaparak Orduspor 1967 A.Ş. Başkanı Savaş Şimşek, Ordu Valisi Tuncay Sonel, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Metin Kır ve son olarak Altaş Tv spor müdürü Ahmet Öztürk ile bir araya gelen Karayiğit, yine ziyaret yaptı.

Sezonun bitimiyle kayyuma giden Ünye 1957 Spor’da başkanlık görevini üstlenen Osman Karayiğit ve yönetim kurulu üyeleri, sezon öncesinde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’i ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaretle ilgili Ordu Büyükşehir Belediye resmî hesabından ise “Ünye 1957 Spor Başkanı Osman Karayiğit ve yönetim kurulu üyeleri misafirimiz oldular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.” açıklaması yapıldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!