Ünye Futbol Kulübü Derneği’nde Başkan Değişmedi !

Covid-19 pandemi süreci nedeniyle ertelenen Ünye Futbol Kulübü Derneği 4.Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı yapıldı ve Başkan Metin Tamtürk yeniden başkan seçildi.

Ünye Futbol Kulübü Derneği 4. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Atakale Sosyal Tesisleri’nde Kulüp Divan Kurulu Başkanı Halil İbrahim Tahmisoğlu ve Divan Kurulu Başkan Yardımcısı Kuddusi Kenanoğlu’nun yönetiminde gerçekleşen kongrede Metin Tamtürk yeniden başkanlığa seçildi.

Kongrede kulüp faaliyet raporlarının okunmasının ardından yönetim kurulu mali tablosu oylamaya sunularak ibra edildi. Ardından Metin Tamtürk tarafından oluşturulan yeni yönetim kurulu listesi okunarak oylamaya geçildi. 11 kişiden oluşan yönetim kurulu listesi üyeler tarafından oylanarak göreve getirildi.

Tekrar başkanlığa seçilen Metin Tamtürk; “Geçtiğimiz Aralık ayı içerisinde yapmamız gereken kongremizi Sağlık Bakanlığı ve Koranavirüs Bilim Kurulu’nun tavsiye kararı doğrultusunda İçişleri Bakanlığı tarafından getirilen pandemi yasakları nedeniyle gerçekleştirememiştik. Bu ay içerisinde verilen izinle genel kurulumuzu ancak toplayabildik. Ben bu zor günlerde yanımızda olan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca tamamı esnaf ve ş dünyasından oluşan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın bu zor günlerde kulübümüzün yanında oldukları, çocuklarımızı ve gençlerimizi yalnız bırakmadıkları için ayrıca teşekkür ediyorum. Bugün itibariyle 150 lisanslı kulüp, 100’ü aşkın lisansız futbol okulu öğrencisi ile artık bir futbol altyapı markası haline gelen bir ÜFK gerçeği var. Bunu devam ettirebilmek için çok daha fazla çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Ünye 1957 Spor Kulübü’nde de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevim devam ediyor. Nerde olursak olalım tüm amacımız çocuklarımızın bu vatan topraklarına faydalı birer birey olarak yetişmesi ve onları Türk futboluna kazandırmaktır. Bu sezon altyapı ligleri koronavirüs nedeniyle oynatılmayacak. İnşallah en kısa sürede bu salgından kurtulup altyapı faaliyetlerimize devam edebiliriz.” açıklamasını yaptı.

Yönetim Kurulu listesi ise şu isimlerden oluşuyor; Metin Tamtürk, Serdar Ocak, Şinasi Gür, Fatih Çat, Mustafa Emrah Yılmaz, Murat Mehmet Uygun, Mustafa Güllü, İrfan Fıkıl, Tarık Yıldırım, Tuncay Koç, Murat Temiz.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!