Ünye Gençlerbirliği Altyapısına Tecrübeli İsimler !

Ordu Amatör takımlarından birisi olan Ünye Gençlerbirliği’nde, yeni sezon öncesinde altyapı takımlarına tecrübeli antrenörler transfer edildi.

2020-2021 sezonunda Ordu Amatör Lig’de mücadele edecek takımlardan birisi olacak olan ve geçmiş sezonlarda altyapı takımlarda da Ordu Futbolu’na damga vuran Ünye Gençlerbirliği’nde yeni sezonda önemli hamleler yapıldı. Antrenör Osman Çakın yaptığı açıklamada tecrübeli antrenörler Orhan İhtiyaroğlu ve Mehmet Bahtiyar’ın Ünye Gençlerbirliği altyapı takımlarında görev alacağını belirtti.

Ünye Gençlerbirliği’nde genel kaptanlık yapan Orhan İhtiyaroğlu yeni sezonda Ünye ekibinde altyapıda görev alacak. Tecrübeli kaleci antrenörü Mehmet Bahtiyar ise Kastamonuspor, Ünyespor, Orduspor, Tokatspor, İstanbulspor ve Çorum Futbol Kulübü gibi takımların ardından son olarak Ünye 1957 Spor’da görev almıştı. Bahtiyar, yeni sezonda Ünye Gençlerbirliği’nde görev alacak.

Antrenör Osman Çakın yaptığı açıklamada: ”Uzun yıllar Ünyespor’da, Türkiye’de 2.Lig ve 3.Lig’de teknik heyette görev alan Orhan İhtiyaroğlu ve Mehmet Bahtiyar hocalarımla altyapımızda eğitim ve hizmet için bir araya gelerek kenetlendik. Kulübümüze ve gençlerimize hayırlı olsun.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!