- Mart 2, 2020
- No Comment
- 108
Ünye Gençlerbirliği Farkla Ligde Kaldı ! 6-3
Ordu 1.Amatör Lig’de B Grubu’nda oynanan karşılaşmada Ünye Gençlerbirliği, Fatsa Dolunayspor’u 6-3 yenerek ligde kalmayı garantiledi. 2019-2020 sezonunda aldığı kötü…
Ordu 1.Amatör Lig’de B Grubu’nda oynanan karşılaşmada Ünye Gençlerbirliği, Fatsa Dolunayspor’u 6-3 yenerek ligde kalmayı garantiledi.
2019-2020 sezonunda aldığı kötü sonuçlarla sezonun büyük bölümünde alt sıralarda yer alan Ünye Gençlerbirliği, son haftalardaki atakları sonrasında ligde kalmayı garantiledi. Geçtiğimiz hafta Demirspor’u yenerek avantajı eline geçiren Ünye Gençlerbirliği, bu hafta sahasında Fatsa Dolunayspor’u konuk etti.
Bu sezonun ikinci yarısının en kötü takımı olan ve birçok karşılaşmada farkla mağlup olan Fatsa Dolunayspor ile önemli bir karşılaşmaya çıkan Ünye Gençlerbirliği, 9 golün atıldığı maçta rakibini 6-3 yendi ve son hafta öncesinde ligde kaldı.
Son haftayı BAY geçirecek olan Ünye Gençlerbirliği 14 puana çıkarak matematiksel olarak ligde kalırken, Fatsa Dolunayspor ise 16 puanda kaldı.
SAMET KARADAĞ