Ordu’da Kadın Futbolu denilince son yılların en dikkat çeken takımlarından birisi olan Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımı, yeni liginde sezonu 23 Ekim’de açacak.

Önce Kadınlar 3.Lig ardından ise rekorlar kırarak Kadınlar 2.Ligi’nde şampiyonluk yaşayan Ünye Gücü FK Kadın Futbol Kulübü’nde yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Ordu temsilcisi, yeni sezonun ilk maçında ise 23 Ekim’de Kocaeli Bayan Futbol Kulübü ile sezonu açacak.

Kadınlar 1.Ligi’nde mücadele edecek olan Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımı yeni sezonda 1.Lig’de Bağcılar Evren Spor, Birfen Koleji Hatay, Defne Spor, Gaziantep Asya Spor, Giresun Sanayi Spor Kulübü, Horozkent Spor Kulübü, İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor Kulübü, Kayseri Kadın Futbol Kulübü, Kocaeli Bayan Futbol Kulübü, Nuh Spor, Pendik Çamlıkspor, Sakarya Kadın Futbol Kulübü ve Soma Zafer ve Gençlik

Kadınlar 1. Ligi’nde 2022-2023 sezonu 23 Ekim’de yapılacak müsabakalarla başlayacak. 24 Aralık-8 Ocak tarihlerinde lige ara verileceği açıklanan ligde normal sezon 2 Nisan 2023’te sonlanacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!