Ünye Gücü Futbol Kulübü Sahaya Çıkıyor !

Kadınlar Futbol 2.Ligi B Grubu ekibi Ünye Gücü Futbol Kulübü, 5 Şubat’ta Kayseri deplasmanında Kılıçaslan Yıldızspor ile oynayacağı maçla 2021-2022 sezonunu açacak.

2019-2022 sezonunda mücadele ettiği Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde şampiyonluk yaşayan ancak geçen sezon oynanmayan Kadın Futbol Ligi’nden dolayı bir sezon ertelemeli olarak 2.Lig mesaisine başlayacak olan Ünye Gücü Futbol Kulübü, sezonu hafta sonu açacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Kadınlar Futbol 2.Ligini bu sezon dört ayrı grupta oynatacağını belirtmesinin ardından B Grubu’nda yer alan Ünye Gücü Futbol Kulübü Giresun, Kayseri, Kahramanmaraş, Osmaniye ve Hatay ilini temsilen takımlar 1.Lig’e yükselme mücadelesi verecek. B Grubu’nda yeni sezonda Ünye Gücü FK, Giresun Sanayispor, Birfen Koleji Hatay Defnespor, Carstyle Kılıçarslanspor, Kahramanmaraş Anadolu Gençlikspor, Osmaniye Kadınspor takımları yer aldı.

10 haftalık süreci 5 Şubat’ta Kılıçaslan Yıldızspor ile Kayseri’de oynayacağı maçla açacak olan Ünye Gücü Futbol Kulübü, sezonun ilk iç saha maçını ise Ünye İlçe Stadyumu’nda 12 Şubat’ta Osmaniye Kadın Spor ile oynayacak..

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!