- Eylül 10, 2023
- No Comment
- 140
Ünye Gücü Futbol Kulübü ‘Süper Lig’ İçin Başladı
Geçen sezon kulüp tarihinde ilk kez Kadın Futbol 1.Ligi’nde mücadele eden Ünye Gücü Futbol Kulübü, yeni sezonda Süper Lig hedefi…
![Ünye Gücü Futbol Kulübü ‘Süper Lig’ İçin Başladı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Unye-Gucu-Futbol-Kulubu.png)
Geçen sezon kulüp tarihinde ilk kez Kadın Futbol 1.Ligi’nde mücadele eden Ünye Gücü Futbol Kulübü, yeni sezonda Süper Lig hedefi ile sezonu açtı.
2023-2024 sezonunda TFF Kadın Futbol 1.Ligi’nde mücadele edecek olan Ünye Gücü Futbol Kulübü, sezonun ilk antrenmanını kros idmanı ile yaptı. Kadın Futbolu’nda Ordu’da en üst liglerde yer alan Ünye Gücü Futbol Kulübü’nde yeni sezonda hedef ise Süper Lige yükselmek oldu.
Geçen sezon 1.Lig’de Play-Off’u kaçıran Ünye Gücü Futbol Kulübü, yeni sezonun ilk atrenmanını Ünye Çamlık’ta yaptı. Teknik Direktör Muhammet Şanlı gözetiminde antrenmanlara başlayan ve yeni transferlerin de ilk antrenmanda yer aldığı Ünye Gücü Futbol Kulübü, Çamlık Park’ta kros çalıştı.
Sezonun ilk antrenmanını bir saat yapan Ünye Gücü Futbol Kulübü’nde antrenmanlar Ünye’de bulunan Çınarsuyu Spor Tesisleri’nde devam edecek. Ordu ekibinde ilerleyen dönemlerde lig öncesinde takıma yeni isimlerin katılma ihtimali olduğu öğrenildi.
SAMET KARADAĞ