- Nisan 6, 2022
- No Comment
- 83
Ünye Gücü Futbol Kulübü’nden Osmaniye’de Gol Şov ! 0-13
TFF Kadınlar 2.Ligi’ni sürklase eden Ünye Gücü Futbol Kulübü, ligin 7.hafta maçında deplasmanda Osmaniye Kadın Spor karşısında galibiyeti 13-0 gibi…
TFF Kadınlar 2.Ligi’ni sürklase eden Ünye Gücü Futbol Kulübü, ligin 7.hafta maçında deplasmanda Osmaniye Kadın Spor karşısında galibiyeti 13-0 gibi çok farklı bir skorla almayı başardı.
2021-2022 sezonunda mücadele ettiği TFF Kadınlar 3.Ligi’nde şu ana kadar oynadığı 6 karşılaşamda 6 galibiyet alarak bu maçlarda gol dahi yemeyen Ünye Gücü Kadın Futbol Kulübü, 7.hafta maçında Osmaniye’de çıktı. Sezonun ilk yarısında 12-0 yendiği rakibini deplasmanda daha farklı bir skorla yenerek şampiyonluk için gün saymaya başladı.
Osmaniye Merkez Sentetik Çim Saha’da oynanan maçta henüz 15.dakikada Buket ile öne geçen Ordu ekibi 18.dakikada Gizem ile farklı ikiye çıkardı. İlk yarıda gol olup yağan ve ilk 45 dakikaya 8 gol sığdıran Ünye Gücü Futbol Kulübü, maçın sonucunda ise skorboarda 13 gol yazdırdı. Ünye Gücü Futbol Kulübü’ne farklı galibiyette ise Aleyna Meral attığı 5 golle dikkat çeken bir performans ortaya koydu.
Ünye Gücü Futbol Kulübü bu sezon oynadığı 7 karşılaşmanın ardından puanını 21 yaparken ligin bitimine son 3 hafta kala şampiyonluğun en büyük favorisi konumunda.
SAMET KARADAĞ