Mayıs 29, 2023

Kadınlar Futbol 2.Lig ekiplerinden Ünye Gücü Futbol Kulübü, 18 ay sonra tekrar döndüğü yeşil zeminde tempoyu arttırıyor.

Covid-19 pandemi süreci nedeniyle Mart 2020 tarihinde beklemeye geçilen Kadın Futbol 3.Liginin yeni sezonda başlaması beklenirken, Ünye Gücü Futbol Kulübü ise sahaya inerek antrenmanlarına başladı.

Teknik Direktör Muhammet Kışla yönetiminde Ünye Cevizdere Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdüren Ünye Gücü Futbol Kulübü’nde birinci etap kamp çalışmalarının 10 gün süreceği belirtildi. Ordu Üniversitesinde test olacak olan futbolculara ikinci etap çalışmalarında daha da yükleneceklerini belirten Kışla: “İkinci etap kampımızda biraz daha tempoyu arttıracağız. Kadromuzu %90 oranında muhafaza ettik. Bu yılki amacımız covid-19 şartlarında biraz daha normale dönersek ligler oynanırsa Ünye’ ye eski kalitesinde aynı Ünye Gücü Kadın Futbol takımını seyrettirmek istiyoruz.’’ diye konuştu.

Türkiye Futbol Federasyonu yeni sezonda Bölgesel ve Yerel Amatör Ligleri oynatma kararı alırken henüz kadın futbol ligi hakkında ise açıklama yapmadı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!