- Şubat 12, 2022
- No Comment
- 84
Ünye Gücü Kadın Futbol Takımı’ndan Bir Düzine Gol ! 12-0
TFF Kadınlar Futbol 2.Ligi’inde mücadele eden Ünye Gücü Kadın Futbol Takımı, sezonun ilk iç saha maçını 12-0 gibi çok farklı…
TFF Kadınlar Futbol 2.Ligi’inde mücadele eden Ünye Gücü Kadın Futbol Takımı, sezonun ilk iç saha maçını 12-0 gibi çok farklı bir skorla yendi.
2019-2020 sezonunda TFF Kadınlar 3.Ligi’nde yaşadığı şampiyonluğun terfisini bu sezon yaşayan ve bir sezon gecikmeli de olda 2.Lig’de boy gösteren Ünye Gücü Kadın Futbol Takımı, ilk iki haftada fırtınalar estiriyor. İlk hafta Kayseri’de Kılıçaslan Yıldızspor’u 8-0 yenen Muhammet Kışla’nın öğrencileri, kendi seyircisi önündeki ilk maçta da şov yaptı.
Osmaniye Kadın Spor takımı ile Ünye İlçe Stadyumu’nda karşılaşan Ünye Gücü Kadın Futbol Takımı, 90 dakikalık sürede rakip filelere tam 12 gol attı. Ünye Gücü Kadın Futbol Takımı’nda Buket Karadağ attığı 5 golle dikkat çekici bir performans ortaya koyarken ilk maçta 4 gol atan Medine Bozali fileleri 2 kez havalandırdı. Diğer goller ise Aleyna Meral, Gizem Yazıcı, Ece Selen Terzioğlu, Esra Yılmaz ve Nisanur Yılmaz’dan geldi.
Ünye Gücü Kadın Futbol Takımı’nın 2021-2022 sezonu ilk iç saha maçını ise Ünye İlçe Kaymakamı Sayın Ayhan Işık, Ünye İlçe Belediye BaşkanıSayın Hüseyin Tavlı, Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Mehmet Ali Durak, Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Metin Kır başta olmak üzere siyasi partilerin İlçe Başkanları ve kadın kolları başkanları olmak kulüp başkanı Hüseyin Gerçeker ve yönetim kurulu üyelerimiz ile çok sayıda sporsever birlikte izledi.
SAMET KARADAĞ