• Kasım 3, 2019
  • No Comment
  • 59

Ünye Şöhretler Fark Yedi ! 4-0

Bülent Yelkenci Sezonu Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi’nde Ordu’yu temsil eden Ünye Şöhretler, ligin ilk hafta maçında Çorum Hattuşa Masterlar’a…

 Ünye Şöhretler Fark Yedi ! 4-0

Bülent Yelkenci Sezonu Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi’nde Ordu’yu temsil eden Ünye Şöhretler, ligin ilk hafta maçında Çorum Hattuşa Masterlar’a 4-0 yenildi.

2019-2020 TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi’nde sezon başladı. Orta Karadeniz Ligi’nde Ordu’yu temsil eden Ünye Şöhretler, ilk maçında deplasmanda sahaya çıktı. Çorum 1 Nolu Saha’da oynanan maçta Çorum Hattuşa’ya konuk olan Ünye Şöhretler, Mustafa Doğan (2), Kenan Aşkın ve Ersel Şahin’in gollerine engel olamadı ve sahadan 4-0 yenilgi ile ayrıldı.

TMVFL Orta Karadeniz Bölgesinde; Çorum Hattuşa Masterler, Ayancık Veteranlar, Boyabat Veteranlar, Durağan Veteranlar, Samsun Masterler, Bafra Veteranlar ve Ünye Şöhretler mücadele ederken, Ünye ekibi ikinci haftayı BAY geçecek.

SAMET KARADAĞ

Related post

Ünye Şöhretler’in Milli Sevinci !

Ünye Şöhretler’in Milli Sevinci !

2019-2020 sezonunda Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi tüm hızıyla sürerken açıklanan Milli Takım kadrosunda yer alan Kenan Çalışkan, Milli formayı…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir