- Ocak 27, 2020
- No Comment
- 84
Ünye Şöhretler Sahası’nda Kaybetti ! 0-1
Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi’nde mücadele eden Ünye Şöhretler Masterler, sezonun ikinci yarısının ilk maçında sahasında Çorum Veteranlar’a mağlup oldu.…
Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi’nde mücadele eden Ünye Şöhretler Masterler, sezonun ikinci yarısının ilk maçında sahasında Çorum Veteranlar’a mağlup oldu.
2019-2020 sezonunda TMVFL Orta Karadeniz Grubu’nda mücadele eden Ünye Şöhretler ve Masterler, yeniden sahaya çıktı. Yaklaşık bir aydır devre arası olan Veteran Ligleri’nin ikinci yarısı başladı. Yeşil-Beyazlılar ise sahasında Çorum Veteranlar’ı konuk etti.
Sezonun ilk maçında deplasmanda 4-0 mağlup olduğu rakibini sahasında konuk eden Ünye Şöhretler Masterler, Ünye İlçe Stadyumu’nda Çorum Vetaranlar’a 1-0 mağlup oldu ve ligdeki 4.mağlubiyetini aldı. Ünye Şöhretler Masterler, 9 puanla 4.sırada yer alıyor.
Ünye Şöhretler, ligin 9.haftasını BAY geçeceği için maç yapmayacak.
SAMET KARADAĞ