Ünye Veteranlar Yenilgi İle Başladı ! 3-2

Ordu’da son dönemde kurulan ve Covid-19 öncesinde oynanan Veteranlar Ligi’nde mücadele eden Ünye Veteranlar Futbol Kulübü, Türkiye Şampiyonası turnuvası için Antalya’daki ilk maçında 3-2 kaybetti.

2020-2021 sezonunda Antalya’da başlayan Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Türkiye Şampiyonası’na Ünye Veteranlar Futbol Takımı da katıldı.

17 Mayıs tarihinde başlayan ve 24 Mayıs’ta sona erecek olan turnuvada Ünye Veteranlar Futbol Kulübü’nün Başkanlığını Murat Ülgen yapıyor. Ünye Veteranlar Futbol Kulübü ise turnuvanın ilk maçında Erzincan 13 Şubat Veteranlar ile karşı karşıya geldi. 5 golün atıldığı maçta ise kazanan takım 3-2’lik sonuçla Erzincan ekibi oldu.

Başkan Murat Ülgen maçın ardından ise yaptığı açıklamada “Maalesef önde götürdüğümüz maçı son dakika golü ile kaybettik. Golü yedik maç bitti. Fakat, Süper Lig’deki hakemler buraya gelmişler” dedi.

Ünye Veteranlar Futbol Kulübü A Grubu’nda Erzincan 13 Şubat Veteranlar, Karabük Yaşa ve Yaşat Veteranlar ve Sarıyer Sasider Masterlar ile mücadele ediyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!