Mart 20, 2023

Ünye’de Yardım Maçından Gol Sesi Çıkmadı ! 0-0

Kahramanmaraş merkezli olan ve 10 ilimizde etkisi altına alan deprem felaketine yardım amaçlı olarak yapılan hazırlık maçında Ünye 1957 Spor ile Çarşambaspor golsüz berabere kaldı. 0-0

2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor ile geçen sezon profesyonel liglere veda ederek BAL’a dönen Çarşambaspor, Ünye İlçe Stadyumu’nda yardım maçında karşı karşıya geldi. Deprem felaketi sebebiyle liglere verilen arada, deprem felaketine yardım amaçlı olarak yapılan hazırlık maçına Ünyeli futbolseverler destek oldu.

Ünye İlçe Stadyumu’nda oynanan yardım maçında biletlerden elde edilen gelirlerin depremzedelere bağışlanacağı açıklanırken, Ünye’de ise yardım maçına taraftarlar ilgi gösterdi. Ünye 1957 Spor ile Çarşambaspor arasında oynanan maçtan önce deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için saygı duruşunda bulunuldu. Karşılaşma ise başladığı gibi bitti.

4-5 Mart 2023 tarihinden itibaren oynatılacak olan Bölgesel Amatör Lig’de Ünye 1957 Spor 4.Grup’ta topladığı 20 puanla 7.sırada yer alırken, Çarşambaspor ise aynı grupta topladığı 31 puanla 3.sırada yer alıyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!