Mayıs 29, 2023

TFF Kadınlar 3.Lig 5.Grup 5.Hafta mücadelesinde Cumartesi günü saat 14.00’te Erbaa Ufuk Keleş Gençlikspor’u Ünye Şehir Stadı’nda konuk edecek olan Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımı “Beşte Beş” parolası ile hazırlandığı maç için mutlak kazanmanın hesaplarını yaparken, kulüpten Ünyeli sporseverlere stadı dolduralım çağrısı geldi.

Teknik Sorumlu Muhammet Kışla, artık arkalarında kalabalık bir izleyici topluluğunu hak ettiklerini düşündüklerini, Cumartesi günü oynayacakları maça tüm şehri, sporseverleri, özellikle de bayanları davet ettiklerini belirterek; “Ama bunu tek başımıza başarmamız imkansız. Başarsak da tatsız tuzsuz bir başarı olur ki, bunun da hiç bir lezzeti olmaz. Taraftar, futbol seyircisi, sporseverler bu başarının tadı, tuzu olacak. Taraftarı olmayan, sevineni, yandaşı olmayan bir başarının mimarı olmak istemiyoruz. Futbol seyircisiyle, sporseveriyle, taraftarıyla güzel.” dedi.

“Şehri maça bekliyoruz”

Takım Kaptanı Ece Selen Terzioğlu, şu ana kadar hem futbol anlamında hem skorlar anlamında şehrin beklentilerini karşıladıklarını, bundan sonra takım olarak şehirden biraz daha fazla ilgi ve destek görmek istediklerini aktararak; “Çok iyi bir ekibiz, iyi, mücadeleci ve tecrübeli oyunculardan kurulu bir kadromuz var. Dört maçı da kazanarak yolumuza devam ediyoruz. Bu anlamda şehrin beklentilerini karşıladık. Cumartesi günü çok önemli bir maça çıkacağız ve bu maçı da kazanarak kayıpsız yolumuza devam edeceğiz. Ben arkadaşlarım adına şehre galibiyet sözü veriyorum. Bu sözümüze karşılık da lütfen stadı dolduralım, başarımıza gelin ortak olun diye seslenmek istiyorum.” diye konuştu.

Takımının en skorer oyuncusu olan ve şu ana kadar atılan 22 golün 9 tanesini rakip filelere yollayan tecrübeli oyuncu Semanur Akbaş da taraftara stada gelin çağrısında bulunarak “Ünye’de iyi bir sporsever kitlesi olduğunu düşünüyorum. Geçen sezon 3 binleri aşan taraftar bu stada geldiyse şimdi neden olmasın.” şeklinde konuştu.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!