52 Orduspor Futbol Kulübü’nün yeni transferlerinden birisi olan genç futbolcu Efe Kağan Kayahan takımın şampiyonluktan başka birşey düşünmediği söyledi.

Misli.com 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, Bölgesel Amatör Lig ekibi Altınordu Belediyespor’dan transfer edilen genç oyuncu Efe Kağan Kayahan önemli açıklamalarda bulundu.

Yıldızı Orduspor’da parladıktan sonra Altınordu Belediyespor’a transfer olan kanat oyuncusu Kayahan: “Altınordu Belediyespor’u kendimi geliştirmek adına basamak olarak kullandım. Bunu da başardım ve şuan profesyonel ligde 52 Orduspor’dayım. Hedefim Ordu’nun profesyonel takımında oynamaktı. Buna ulaştım. Daha da iyi yerlere gelmek istiyorum.Hocam şans verdiğinde elimden geleni yapacağım. Çok çalışacağım. Üst liglerde mücadele etmek istiyorum.” diyerek kişisel hedefinden bahsetti.

Takımın hedefi hakkında da önemli açıklamalar yapan gelecek vaadeden oyuncu: “52 Orduspor Futbol Kulübü’nün yeri daha üstler. Takımımızın hedefi şampiyonluk. Bunu başaracağız. Ortamımız çok iyi. Aile havası var. Bu ortam bize şampiyonluk getirecek” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!