• Mart 2, 2023
  • No Comment
  • 16

”Üst Liglerde Ordu’yu Temsil Eden Bir Takım Şart” !

Ordu İkinci Organize Sanayi Sitesi ile ilgili TV 52’ye önemli açıklamalarda bulunan iş insanı Naci Şanlıtürk, Ordu Futbolu hakkında da…

 ”Üst Liglerde Ordu’yu Temsil Eden Bir Takım Şart” !

Ordu İkinci Organize Sanayi Sitesi ile ilgili TV 52’ye önemli açıklamalarda bulunan iş insanı Naci Şanlıtürk, Ordu Futbolu hakkında da konuşurken Ordu’nun spor anlamında birliktelik sağlamasının gerektiğini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Millet Vekili Aday Adayı olan Naci Şanlıtürk, TV52 kanalına Ordu Futbolu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Orduspor’un yıllar sonra tekrar liglere katılımı ile 25 Mart’ta yeşil sahalara inecek olması, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün teknik direktör değişimi ve Orduspor 1967 A.Ş.’de Başkan Savaş Şimşek’in görevini bırakmasıyla bir anda Ordu Futbolu’nda gündem yoğunlaşırken, bir önceki dönem MHP İl Başkanı olan Naci Şanlıtürk piramit bir sistemin olması gerektiğini dile getirdi.

İş insanı Naci Şanlıtürk birçok karşılaşmayı tribünde yerinden takip ederken, piramit sisteminin getirilmesinin Ordu Futbolu için yararlı olacağını söyledi. TV52 mikrofonlarına konuşan Şanlıtürk piramit sistemi ile ilgili olarak ”Üst liglerde Ordu’yu temsil eden bir takımımız olmalı ve 19 ilçemizle birlikte bu takımımıza sahip çıkmalıyız. Diğer takımlarımız ise daha alt liglerde yer alarak, bu takımıza destek çıkmalı.” dedi.

Naci Şanlıtürk, bir şehrin hayali olan Orduspor’un tekrardan yeşil sahalara döndürülmesinde ise emeği geçen herkese teşekkür etti.

SAMET KARADAĞ

Related post

Dünyanın İki Numarası, Naci Şanlıtürk’ü Ziyaret Etti

Dünyanın İki Numarası, Naci Şanlıtürk’ü Ziyaret Etti

31. FISU Dünya Üniversite Yaz Oyunları için gittiği Çin’de Wushu Kungfu branşında 60 kg’da Dünya ikincisi olan Berna Tut, MHP Ordu…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir